Nechci Seat praví manželka líbí se mi Mazda. Lustig Oma im Auto!!

MAZDA 6


 Když hovoříme o "exkluzivních zážitcích" ve spojení s novým vozem Mazda6, máme na mysli pocity, které vůz Mazda6 evokuje v řidiči. Tyto pocity jsou výsledkem unikátní kombinace výkonu a vytříbenosti, jež jsou základem evoluce konceptu Zoom- Zoom, který nový vůz Mazda6 podtrhuje. Veškeré úsilí směřovalo k vytříbenosti designu, materiálů, pohodlí a přívětivosti pro uživatele v celé kabině.

Nová Mazda6 nabízí:
možnost výběru ze 3 typů karoserie
8 airbagů ve standardu
úsporné pohonné jednotky
palubní informační systém s integrovanými ovladači na volatu CF-NET
bi-xenonové adaptivní světlomety
audiosystém Bose s 8 reproduktory
prémiovou navigaci s dotykovým displejem

Jízdní vlastnosti jsou ozdobou modelu 6 a to i přesto, že druhá generace spočívá prakticky na shodné platformě, jako její předchůdce. I tam patřil podvozek k ceněným partiím, takže k zásadním změnám ani nebyl důvod. Mazda 6 má na předokolku až nečekaně neutrální chování a na svou velikost je i výtečně agilní. Nastavení podvozku je dobrým kompromisem pro sportovní i komfortní svezení. V ostrých zatáčkách je vůz mimořádně stabilní a přesvědčivý stejně, jako při rychlé jízdě po přímce. Vhodně zvolené tlumiče absorbují velkou část nerovností a zajišťují solidní cestovní komfort i na rozbitých cestách. Řízení je komunikativní, přesné a má velmi rychlou odezvu na řidičovy pokyny.Co si ty ženy zamanou, to také bude. Snaž se chlape, nevíš co je stávka domácnosti. Není madam blondýnka?
Potom ovšem třeba pokračuj ve čtení  →→  zde.

Vybraný příspěvek

Zajímavé ! Když si v USA dám do banky 50 dolarů, tak je tam za 10 let budu mít. Bylo by to u nás možné ? Poznáte je?

Žádný strom neroste do nebe! Poznáte historické auto? Říkávala moje babička. Trh se nasytil, dnes už to drží jenom prodej aut a to hla...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...