Mercedes Benz F 800 style hybrid


Mercedes-Benz F 800 Style

Moderní automobil Mercedes je vyspělá technologie a zaujme úspěšné a bohaté. Je ovšem i úsporný a krásný.

Mercedes-Benz F 800 Style zaujme už na první pohled dynamickým designem s výraznou přední maskou a prudkým zakončením zadního oblouku. Představované vozidlo nemá B sloupky, což dynamický vzhled při pohledu z profilu ještě zdůrazňuje.

Hnací jednotka se skládá z benzínového šestiválce do V s přímým vstřikem benzínu, který dává výkon 220 kW (300 k) a z hybridního modulu s výkonem 80 kW (109 k), takže k dispozici je celkový výkon 300 kW (409 k). Lithium-ionový akumulátor s kapacitou větší než 10 kWh je možné dobíjet z běžné elektrické zásuvky. Dojezd s elektrickým pohonem vozu F 800 Style s Plug-in-hybridním pohonem činí 30 kilometrů. Převodovka 7G-TRONIC má sedm stupňů a je samočinná. 

Spotřeba paliva činí dle Mercedesu pouhých 2,9 litru benzínu na 100 kilometrů. Z ní pak vyplývá nízký obsah CO2 - 68 gramů na kilometr. Není pravdou, že by tento funkční koncept byl v provozu pomalým - 0 – 100 km/h zvládne během 4,8 s a nejvyšší rychlost činí 250 km/h. Rychlostní maximum při elektrickém provozu činí 120 km/h. 


Vybraný příspěvek

Zajímavé ! Když si v USA dám do banky 50 dolarů, tak je tam za 10 let budu mít. Bylo by to u nás možné ? Poznáte je?

Žádný strom neroste do nebe! Poznáte historické auto? Říkávala moje babička. Trh se nasytil, dnes už to drží jenom prodej aut a to hla...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...