Boys boys boys - Sabrina. Státní dluh České republiky to je erotika...MIX Modern Talking - Cheri Cheri Lady

Sabrina Salerno  Sabrina
 Boys boys boys

Státní dluh České republiky

ve třetím čtvrtletí oproti minulému roku mírně vzrostl.
 Dosáhl výše jeden bilion a pět set milionů korun, což je o pouhou miliardu více než koncem prosince. Na každého obyvatele tak připadá částka vyšší než 95,5 tisíce korun. Jeho průměrná splatnost je 6,8 roku. Krátkodobý státní dluh přitom poklesl na 11,2 procenta. Oznámilo to dnes ministerstvo financí.

Na dluhu se v současnosti podílejí například dvě půjčky od Evropské investiční banky ve výši 1,7 miliardy či emise státních dluhopisů ve výši 66 miliard korun. Současně ovšem došlo k odkupu starších emisí. Čistá emise státních dluhopisů za první čtvrtletí tak byla pouze 17,5 miliardy korun. Dluhopisy se tak nejvíce podílely na růstu dluhu.

Čisté náklady na spravování státního dluhu dosáhly v prvním čtvrtletí 7,3 miliardy korun. Na jejich snížení se podílely zejména výnosy z finačního investování 0,5 miliardy a výnosy z alikvotních úrokových výnosů a prémií státních dluhopisů ve výši 1,1 miliardy korun.

Boys boys boys - Sabrina

Sabrina Salerno's video of her best song " boys, boys, boys"


Startujte to svoje autíčko a s krasavicí hurá k teplým proudům.

Oblíbené příspěvky co máte rádi

Vybraný příspěvek

ZAJÍMAVÉ ! Když si v USA dám do banky 50 dolarů, tak je tam za 10 let budu mít. Bylo by to u nás možné ? Poznáte je?

Poznáte historické auto? TATRA? Žádný strom neroste do nebe! Říkávala moje babička. Trh se nasytil, dnes už to drží jenom prodej aut ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Přejděte na další skvělé stránky autorů...