Mercedes Benz F 800 style hybrid


Mercedes-Benz F 800 Style

Moderní automobil Mercedes je vyspělá technologie a zaujme úspěšné a bohaté. Je ovšem i úsporný a krásný.

Mercedes-Benz F 800 Style zaujme už na první pohled dynamickým designem s výraznou přední maskou a prudkým zakončením zadního oblouku. Představované vozidlo nemá B sloupky, což dynamický vzhled při pohledu z profilu ještě zdůrazňuje.

Hnací jednotka se skládá z benzínového šestiválce do V s přímým vstřikem benzínu, který dává výkon 220 kW (300 k) a z hybridního modulu s výkonem 80 kW (109 k), takže k dispozici je celkový výkon 300 kW (409 k). Lithium-ionový akumulátor s kapacitou větší než 10 kWh je možné dobíjet z běžné elektrické zásuvky. Dojezd s elektrickým pohonem vozu F 800 Style s Plug-in-hybridním pohonem činí 30 kilometrů. Převodovka 7G-TRONIC má sedm stupňů a je samočinná. 

Spotřeba paliva činí dle Mercedesu pouhých 2,9 litru benzínu na 100 kilometrů. Z ní pak vyplývá nízký obsah CO2 - 68 gramů na kilometr. Není pravdou, že by tento funkční koncept byl v provozu pomalým - 0 – 100 km/h zvládne během 4,8 s a nejvyšší rychlost činí 250 km/h. Rychlostní maximum při elektrickém provozu činí 120 km/h. 


Oblíbené příspěvky co máte rádi

Vybraný příspěvek

ZAJÍMAVÉ ! Když si v USA dám do banky 50 dolarů, tak je tam za 10 let budu mít. Bylo by to u nás možné ? Poznáte je?

Poznáte historické auto? TATRA? Žádný strom neroste do nebe! Říkávala moje babička. Trh se nasytil, dnes už to drží jenom prodej aut ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Přejděte na další skvělé stránky autorů...