Nechci Seat praví manželka líbí se mi Mazda. Lustig Oma im Auto!!

MAZDA 6


 Když hovoříme o "exkluzivních zážitcích" ve spojení s novým vozem Mazda6, máme na mysli pocity, které vůz Mazda6 evokuje v řidiči. Tyto pocity jsou výsledkem unikátní kombinace výkonu a vytříbenosti, jež jsou základem evoluce konceptu Zoom- Zoom, který nový vůz Mazda6 podtrhuje. Veškeré úsilí směřovalo k vytříbenosti designu, materiálů, pohodlí a přívětivosti pro uživatele v celé kabině.

Nová Mazda6 nabízí:
možnost výběru ze 3 typů karoserie
8 airbagů ve standardu
úsporné pohonné jednotky
palubní informační systém s integrovanými ovladači na volatu CF-NET
bi-xenonové adaptivní světlomety
audiosystém Bose s 8 reproduktory
prémiovou navigaci s dotykovým displejem

Jízdní vlastnosti jsou ozdobou modelu 6 a to i přesto, že druhá generace spočívá prakticky na shodné platformě, jako její předchůdce. I tam patřil podvozek k ceněným partiím, takže k zásadním změnám ani nebyl důvod. Mazda 6 má na předokolku až nečekaně neutrální chování a na svou velikost je i výtečně agilní. Nastavení podvozku je dobrým kompromisem pro sportovní i komfortní svezení. V ostrých zatáčkách je vůz mimořádně stabilní a přesvědčivý stejně, jako při rychlé jízdě po přímce. Vhodně zvolené tlumiče absorbují velkou část nerovností a zajišťují solidní cestovní komfort i na rozbitých cestách. Řízení je komunikativní, přesné a má velmi rychlou odezvu na řidičovy pokyny.Co si ty ženy zamanou, to také bude. Snaž se chlape, nevíš co je stávka domácnosti. Není madam blondýnka?
Potom ovšem třeba pokračuj ve čtení  →→  zde.

Oblíbené příspěvky co máte rádi

Vybraný příspěvek

ZAJÍMAVÉ ! Když si v USA dám do banky 50 dolarů, tak je tam za 10 let budu mít. Bylo by to u nás možné ? Poznáte je?

Poznáte historické auto? TATRA? Žádný strom neroste do nebe! Říkávala moje babička. Trh se nasytil, dnes už to drží jenom prodej aut ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Přejděte na další skvělé stránky autorů...